Menu
Sepetim

Bu Header Notice modülü, promosyon veya diğer önemli mesajlar için kullanabilirsiniz.

Gizlilik İlkeleri

Bu gizlilik politikası ile İzmir Karşıyaka vergi dairesine kayıtlı lokum center işletmesi internet sitesi aktarnette.net (Gizlilik politikasında “aktarnette.net” olarak anılacaktır) Bu tanımlamaile kullanıcıların aktarnette.net’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

aktarnette.net kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

aktarnette.net, kişisel bilgilerin ve kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. aktarnette.net kişisel bilgilerin güvenliği için, başka programlar kullanabilir. Ancak, aktarnette.net tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, aktarnette.net’in bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, aktarnette.net haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler aktarnette.net tarafından da güncellenebilecektir.

aktarnette.net, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi aktarnette.net tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

 

aktarntte.net sitesinde paylaştığınız her türlü bilginin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Yapılan alışverşlerde kargo ve adres bilgileri doğruluğundan kullanıcı sorumludur.

aktarnette.net adresinden yapılan alışverişlerde kargo belirtilen adrese yapılır. Kişi adreste değilse yakınlık derecesine göre ürün ikinci şahıslara teslim edilebilir.Bu gibi durumlardan doğacak sorunlardan aktarnette.net sorumlu olmayacaktır.Ancak kullanıcı sadece kendisine teslim edilmesini istiyor ise aktarnette.net bu durumdan sorumludur.


aktarnette.net adresinden yapılan tüm alışverişlerde kredi kartı bilgileri aktarnette.net tarafından korunmaktadır.Kredi kartı bilgileri kesinlike aktarnette.net tarafından kayıt altına alınmamaktadır.Güvenli alışveriş alt yapısı ve gerekli tüm güvenlik önlemleri aktarnette.net tarafından sağlanmak zorundadır. aktarnette.net internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, aktarnette.net gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.