Menu
Sepetim

Bu Header Notice modülü, promosyon veya diğer önemli mesajlar için kullanabilirsiniz.

Hakkımızda

Merkezi İzmir Bayraklı  ilçesinde bulunan Lokum center ( aktarnette ) bugün 19. senesinde olup draje çikolata ve aktar  sektöründe faliyet göstermektedir.19 senenin vermiş olduğu tecrübe ile aktarnette.net sitesini kurmuş bulunmaktayız. Ayrıca draje çikolata ve lokum satışlarımız için sitemize göz atabilirsiniz.


Amacımız Türkiye geneli alıcılara ulaşmak ve sağlıklı, doğal ürünleri sizlerle buluşturmaktır.Bu kapsamda edindiğimiz bilgi ve tecrübeleri sizlere aktarmak en büyük ilkemiz olmuştur. 


Özellikle son zamanlarda doğanın gücü insanlar tarafından en çok aranan ve bilgi sahibi olmak istenen konular arasında gelmektedir.Şifalı bitkiler, Bitkisel macunlar,bitkisel yağlar ve tüm doğal ürünler sağlık için kullanılmaktadır.Bu ürünleri bilinçli bir şekilde kullandırmak ve bitkisel takviye olarak sağlığınıza bir katkıda bulunmak en büyük gayemizdir.


Bunun için bize sabah 09-:00 gece 23:00 arası saatlerde info@aktarnette.net ve 0533 147 23 13 whatsapp hattından ulaşabilir alışveriş yapmasınız dahi bilgi alabilirsiniz. Unutmayın sizin sağlığınız bizim için en önemli unsurdur.  

Aynı zamanda cemilefendi bitkisel ürünlerin fabrika satış mağazasıyız.Cemilefendi markası ile doğal bitkisel ürünleri kapınıza kadar teslim ediyoruz. Tüm ürünlerimizin üzerinde paketlenme ve son kullanım tarihleri türk gıda enstitüsü kurallarına uygun ve en taze şekilde sizlere ulaştıracağımızı garanti ediyoruz. 


Diğer bir sitimiz olan alternatif tıb için açtığımız bitkilerin yararları ve zararları nı anlattığımız. Aktarnette.com sitemize göz atabilirsiniz.


Organik ve doğal ürünlerin tek adresi aktarnette.net adresimizden güvenli ve keyifli alışverişler diliyoruz.